Co jsme si přinesli z výstavy Exota Olomouc 2016?

Mezi 7. a 9. říjnem 2016 se konal další ročník oblíbené výstavy exotického ptactva Exota Olomouc a my jsme byli při tom. Firma Lignakon se účastnila nejen jako pozorovatel a návštěvník, podíleli jsme se na samotné přípravě expozice. Při tom jsme získali nové, neocenitelné kontakty a potenciální zákazníky. Ba co víc, inspirovali jsme se určitou mezerou na trhu chovatelů a učinili podstatný krok rozšiřující naše služby. Nově nabízíme výstavbu chovatelských zařízení na klíč pro menší i větší chovatele. A to nejen pro chovatele exotického ptactva, ale i exotických savců, hospodářských zvířat atd. 

Chovatelské zařízení na klíč nejen pro exotické ptactvo

To znamená, že bychom Vám rádi nabídli službu, která bude zahrnovat veškeré potřebné náležitosti k výstavbě chovatelských zařízení. A to ne jenom dřevostaveb, ale i zděných budov. Zařídíme vše od 3D vizualizace a projektu s veškerými povoleními, až po následnou stavbu celého komplexu, i s vnitřním vybavením, jako jsou kupříkladu krmné pulty, příslušné osvětlení, vytápění a další.

K výstavbě chovatelských budov a voliér samozřejmě patří i venkovní výlety, i ty zapadají do konceptu stavby na klíč tesařské firmy Lignakon. Stavíme z běžného hliníkového profilu, ale samozřejmě i ze dřeva, nerezu, pozinku a dalších materiálů.  

Odlišíme vás od jiných chovatelů

Návštěva Exoty 2016 v Olomouci pro nás byla velmi přínosná z pracovního i osobního hlediska. Dnes jsme schopni odlišit Vás od jiných chovatelů tím, že si u nás objednáte službu: stavba chovatelského zařízení na klíč. Stačí nás kontaktovat a předat požadavky na velikost, tvary konstrukce a další důležité informace. Po společné konzultaci pro Vás vymyslíme dokonalé řešení. Chovatelská zařízení na klíč Lignakon znamenají:

·         Originalitu

·         Stavbu na míru

·         Multifunkční příbytek pro chovaná zvířata

·         Poctivou konstrukci z kvalitních materiálů, která vydrží dlouhá léta

·         Přírodní design a styl

·         Pohodlí pro chovatele i chované zvířectvo

Troška z historie výstavy Exota

Výstava exotického ptactva Exota má již dlouhou tradici, která se počítá na desetiletí. Nicméně ve své současné podobě se počala prosazovat od roku 1978, od kdy se konala každoročně. Od let 1981 je pak Exota pořádána každý lichý rok. Hlavní myšlenkou je ukázka exotických zvířat od profesionálních, ale také menších chovatelů.

Poslední dobou je každý ročník pořádán v rozlehlém areálu výstaviště Flora v Olomouci a návštěvníci zde spatří zejména různé druhy cizokrajných papoušků, ale také další exotické druhy ptáků, vhodné pro chov. 

Zajímají Vás voliéry a chovatelská zařízení na klíč? Kontaktujte nás.