Bydlení v rodinných domcích Velký Újezd

Rodinné domky ve Velkém Újezdě budou představovat novou výstavbu v této obci, a to pod naší taktovkou. V současnosti nabízíme 8 pozemků s možností výstavby domku na míru, kdy jedna z parcel je již zamluvena a plánuje se její zástavba. Zbývajících 7 parcel je k dispozici novým obyvatelům, stačí jen kontaktovat naši firmu a o všem se blíže informovat. Nicméně některé základní informace naleznete již na této stránce.

Lokalita Velký Újezd, okres Olomouc

Nové rodinné domky Velký Újezd v okrese Olomouc se budou nalézat mezi ulicemi Olomoucká a Tršická, tedy v klidné oblasti na západním konci obce. Nedaleko se nachází zdejší mateřská škola, ale také oblíbená Myslivecká restaurace, do centra městyse je to rovněž nedaleko. Stačí se jen napojit na hlavní Olomouckou ulici a za minutku jste na autobusovém nádraží s občerstvením Florenc.

Velký Újezd získal poměrně nedávno status městyse a jedná se v podstatě o centrální obec s poštou, která je spádová pro okolní menší vesnice jako Výkleky, Daskabát nebo Staměřice. Poloha je ideální z hlediska blízkosti větších měst, kdy do Olomouce je to 15 kilometrů, do Přerova a do Hranic jen o něco více než 20 kilometrů.

Infrastruktura

V nové zástavbě bude zajištěno vše, co se týká infrastruktury, tedy především dodávka elektrické energie, vody a samozřejmě splašková kanalizace. Plánuje se zbudování přístupové komunikace, která umožní připojení na komunikaci hlavní, v tomto případě na Olomouckou ulici.

Koncept stylového a poklidného bydlení

Stěžejní myšlenkou a našim přáním je vystavět postupně 8 domků přírodní kvality a v propojení s okolím, ve kterých budete moci vést poklidný život. Od silnic je lokalita přirozeně oddělena, nehrozí tedy nadměrný hluk či další podobné rušivé elementy. Rodinné domky firmy Lignakon i s pozemkem jsou určeny pro každého, od mladých párů a menších rodin, až po seniory, kteří by rádi trávili důchod v poklidném prostředí.

            

Důležité informace:

Výměry pozemků: 890 m2 - 1572 m2.

Ceny domků včetně pozemku: budou se pohybovat dle velikosti stavby a pozemku, nacenění dodáme zájemcům na vyžádání. Cena vždy zahrnuje pozemek, stavbu na klíč s 15% DPH, veškeré přípojky, i náležitosti spojené s povolením stavby. 

Nabízené typy domků: Alena, Bára, Isabela, Iva, Karel, Marika (viz. obrázky níže).

  • Bližší údaje k jednotlivým domkům dodáme na vyžádání- kontaktujte nás

 

ALENA

             

 

BÁRA

                              

 

ISABELA

                               

 

IVA

                                 

 

MARIKA

                                   

 

KAREL